Investerarens podcast - starring mig själv! +en nyhet
Jag har fått nöjet att vara med i Nicklas Investerarens Andersson podcast där vi i 90 minuter prata om min strategi, varför jag tycker investeringar är så otroligt roligt och sen nördar vi ut om min portfölj och lite annat smått och gott. Klicka på bilden för att komma till avsnittet på soundcloud.

Soundcloud länk
Investeraren - bonusepisod sparprofilen Investacus Saverajus gästar
Acast länk
Investeraren - bonusepisod sparprofilen Investacus Saverajus gästar
Spotify länk
Investeraren - bonusepisod sparprofilen Investacus Saverajus gästar
Dom länkar som jag inte har lagt till så litar jag på att ni kan hitta avsnittet på era podcastplattformar.
Nu till nyheten som jag droppa i avsnittet!
Jag och Värdeinvesteraren kommer starta en podd där vi pratar aktier och analyserar aktier. Datumet när vi kommer ut är inte satt än, lite saker måste falla på plats fortfarande.
Men för att få veta först när avsnittet kommer ut gå in på vår poddshemsida och signa upp dig! Gameofstocks.nu
Som en litet plus så lottar vi ut en av Per H Börjessons böcker till dom som signar upp sig innan första avsnittet kommer ut.

Gå även in och följ poddens twitter!
Investacus Saverajus